Maj 18, 2016

Gloves In A Bottle SPF 15

Czy wiesz, dlaczego oprócz ochrony przeciwsłonecznej tak ważne jest stosowanie balsamu nawilżającego?

Ponieważ filtry przeciwsłoneczne często zawierają substancje, które mogą prowadzić do odwodnienia się skóry!

Gloves in a bottle SPF 15 (GIAB SPF15) to krem przeciwsłoneczny 3-w-1.

Doskonale pielęgnuje i nawilża skórę jak również zabezpiecza ją odpowiednimi filtrami przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych. Jej warstwa ochronna jest niezmywalna i zatrzymuje wszystkie naturalne olejki i wilgotność pozwalając skórze na jej samodzielną regenerację.

GIAB SPF 15 to naturalny produkt, który zapewnia nietoksyczną i hipoalergiczną pielęgnację skóry. Nie zawiera parabenów, substancji zapachowych, olejów mineralnych, glikolu propylenowego lub innych potencjalnie szkodliwych i drażniących substancji chemicznych.

Beztłuszczowa technologia połączona z naturalnymi składnikami o najwyższej jakości gwarantuje szybką pielęgnację i głębokie nawilżanie skóry. Preparat nadaje się do codziennego użytku, również w połączeniu z innymi kosmetykami. Ponadto nie pozostawia białych, tłustych plam oraz nie posiada przenikliwego zapachu typowego dla filtrów słonecznych.

Dodaj GIAB SPF 15 do codziennej pielęgnacji skóry.

Krem przeciwsłoneczny będzie cię chronić nie tylko przed szkodliwymi skutkami promieniowania  słonecznego ale również przed przedwczesnym starzeniem się skóry i zmarszczkami.

Aktywne filtry przeciwsłoneczne w połączeniu z substancjami odżywczymi takimi jak: Aloe Vera, witamina E, Arnica, rumianek, żywokost i krwawnik, zapewnią skórze nawodnienie i nadadzą jej jedwabistą gładkość.

1+
Share
Scroll Up